Komutatoriai, signalo perdavimas
-
1 - 32 iš 313
-
Komutatoriai (angl. Network switch) yra labai svarbi šiuolaikinių saugumo ir stebėjimo sistemų architektūros dalis. Jiems tenka pagrindinis vaidmuo valdant signalo perdavimo procesus bei duomenų srautą tarp įvairių įrenginių, pvz., kamerų, jutiklių ir įrašymo sistemų. Kai kada šie įrenginiai dar būna įvardinami kaip šakotuvai. Ši įranga yra nepakeičiama tinklinėse apsaugos sistemose. Internetu, iš „Stebkam“ el. parduotuvės galite išsirinkti bei užsakyti geriausią komutatorių savo sistemai. Mūsų komanda gali pakonsultuoti ir padėti išsirinkti sprendimą pagal kainos lūkesčius ir turimą architektūrą. Pasirūpinsime ne tik pristatymu, bet ir montavimu visoje Lietuvoje.
Kas tiksliai yra komutatorius ir ką tiksliai jis daro?
Saugumo ir stebėjimo srityje komutatorius veikia kaip tinklo įrenginys, sujungiantis kelis kompiuteriniam tinklui priklausančius įrenginius bei surenkantis ar perduodantis jų duomenis tuo pat metu. Paprastai komutatoriai naudoja paketinį duomenų perdavimą, kad priimtų, apdorotų ir persiųstų duomenis į numatytą paskirties vietą.
Komutatoriai gali būti paprasti nevaldomi įrenginiai, jungiantys įrenginius per Ethernet, arba sudėtingesni valdomieji komutatoriai, palaikantys daugiau funkcijų ir siūlantys išsamesnį tinklo valdymą. Su pastarojo tipo įrenginiais turite galimybę konfigūruoti, valdyti ir stebėti tinklą. Tai labai svarbu siekiant sustiprinti stebėjimo sistemų saugumo protokolus ir pagerinti sistemų našumą.
Kaip išsirinkti geriausią komutatorių internetu?
Norint užtikrinti optimalų veikimą ir integraciją, reikia pasirinkti tinkamą jungiklį savo apsaugos sistemai ir atsižvelgti į keletą svarbiausių aspektų:
1. Įrenginio tipas. Pasirinkite valdomus arba nevaldomus komutatorius. Valdomus komutatorius geriau naudoti didesnio masto tinkluose arba, ten, kur reikia išsamios kontrolės ir stebėsenos. Na, o nevaldomų komutatorių pakaks mažesnėms, ne tokioms sudėtingoms konfigūracijoms.
2. Prievadų skaičius. Apskaičiuokite, kiek įrenginių reikia prijungti. Rinkitės komutatorių, turintį pakankamai prievadų, kad jame tilptų visi esami įrenginiai ir, kad sistemą būtų galima ateityje išplėsti.
3. Maitinimas per Ethernet (PoE). IP kamerų ir belaidės prieigos taškų sistemoms, komutatoriai su PoE tieks maitinimą tiesiai per tinklo kabelius. Dėl to gerokai supaprastės diegimas.
4. Greitis ir pralaidumas. Įsitikinkite, kad komutatorius palaiko reikiamą pralaidumą duomenų srautui. To reikia šiuolaikinei stebėjimo įrangai, ypač jei naudojate didelės raiškos vaizdo kameras.
5. Matmenys. Patikrinkite ar įrenginys tilps jam numatytoje vietoje.
6. Saugumo funkcijos. Ieškokite komutatorių su saugumo funkcijomis, kaip VLAN palaikymas, tinklo ugniasienės ir įsilaužimo aptikimo ir prevencijos funkcijos.
Jeigu reikia konsultacijos dėl sprendimo savo namams ar verslui, „Stebkam“ komanda visada pasiruošusi patarti bei rekomenduoti. Kreipkitės į info@stebkam.lt arba skambindami telefonu į artimiausią parduotuvę ir gaukite visą reikiamą informaciją!